06 липня 2020 р.

Метео-умови

Як до нас доїхати

GMM

"Онлайн-платформа з інформацією про застосування ліків при COVID-19""Коронавірус в Україні"


"Право на вільний вибір лікаря""Програма "Доступні ліки""Карта аптек""Як атономізувати лікарню""Робота скринінгових центрів""Проект Twinning"


Ми будуємо таку медицину в Україні, яка дозволить проводити більшість трансплантацій у нас, а не за кордоном, - Максим Степанов

 06.06.2020

Міністерство охорони здоров’я України створило окремий підрозділ, який буде займатися питаннями трансплантації та лікування українських хворих за кордоном. МОЗ хоче побудувати систему, яка дозволить проводити більшість операцій з пересадки органів в Україні.
Про це заявив Міністр охорони здоров’я Максим Степанов на щоденному брифінгу.
“Я дуже хочу, щоб кількість українських пацієнтів, які лікуються за кордоном постійно зменшувалась, щоб вони лікувалися в Україні, щоб розвинулась трансплантація в Україні. Для цього у нас все є. Головне у нас є фахівці, які здатні робити трансплантацію. Потрібно тільки побудувати певну систему, яка дозволила б це робити в Україні. Зараз ми цим займаємось”, - сказав Міністр.
Максим Степанов підкреслив, що Міністерство приділяє особливу увагу питанням трансплантації та лікування українців за кордоном.
 
Прес-служба МОЗ України