30 листопада 2020 р.

Метео-умови

Як до нас доїхати

GMM

"Онлайн-платформа з інформацією про застосування ліків при COVID-19""Коронавірус в Україні"


"Право на вільний вибір лікаря""Програма "Доступні ліки""Карта аптек""Як атономізувати лікарню""Робота скринінгових центрів""Проект Twinning"


Максим Степанов: Розподіл медичних засобів відбувається, у першу чергу, в регіони, які найбільше потерпають від коронавірусної хвороби

 23.05.2020

Розподіл усіх засобів індивідуального захисту для медиків та медичного обладнання, який здійснює Міністерство охорони здоров’я, відбувається за чіткими і зрозумілими критеріями. В першу чергу, це регіони, які найбільше потерпають від коронавірусної хвороби. 
Про це Міністр охорони здоров’я України Максим Степанов заявив на щоденному брифінгу. 
“У нас дуже чіткі і зрозумілі критерії розподілу медичного обладнання і засобів індивідуального захисту. Перш за все, ми відправляємо це в лікарні, які працюють з хворими на COVID-19, в екстрену медичну допомогу, а також в області, які найбільше потерпають від коронавірусної хвороби”, - наголосив Максим Степанов. 
За словами Міністра, 22 травня у регіони була доставлена остання партія із вантажу Групи Нафтогаз – це благодійна допомога на суму 500 млн грн. Серед закупок: понад 388 тис. захисних костюмів; 12 мобільних рентгенів; 200 моніторів пацієнтів; 50 ультразвукових мобільних апаратів. “Весь цей вантаж був розподілений у 14 регіонів, які найбільше постраждали від коронавірусу і потребують допомоги. І в мене була можливість особисто переконатися у тому, що вантаж дійшов до адресата під час регіональної поїздки у Чернівецьку область”, - резюмував Міністр Максим Степанов. 
Нагадаємо, 21 травня Міністр охорони здоров’я України Максим Степанов здійснив робочу поїздку до Чернівецької області.
 
Прес-служба МОЗ України