10 липня 2020 р.

Метео-умови

Як до нас доїхати

GMM

"Онлайн-платформа з інформацією про застосування ліків при COVID-19""Коронавірус в Україні"


"Право на вільний вибір лікаря""Програма "Доступні ліки""Карта аптек""Як атономізувати лікарню""Робота скринінгових центрів""Проект Twinning"


Максим Степанов: Березнева виплата 300% медикам, які борються з COVID-19 буде здійснена у повному обсязі

 13.05.2020

Міністерство охорони здоров’я тримає на контролі ситуацію щодо виплати 300% надбавки медикам, які працюють з хворими на COVID-19. Як підкреслив Міністр Максим Степанов, у деяких регіонах виплата була здійснена не у повному обсязі через бюрократичні колізії, але уже у найближчі дні кошти за березень будуть виплачені у повному обсязі. Виплати за квітень ітимуть за іншим механізмом і будуть здійснені найближчим часом. 
Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов заявив на щоденному брифінгу.
“Щодо виплат за березень, то з ними виникли бюрократичні колізії, які потребують врегулювання. Особливо по тим областям, де виплати були здійснені не у повному обсязі. Це питання буде вирішено найближчими днями”, - наголосив Максим Степанов.
Як підкреслив Міністр, питання виплати 300% медикам, які борються з COVID-19 знаходиться на особистому контролі Президента та Прем’єр-міністра. МОЗ, зі свого боку, знаходиться на постійному зв’язку із керівництвом областей і контролює ситуацію у розрізі кожного медичного закладу та медичного працівника.
 
Прес-служба МОЗ України