22 вересня 2020 р.

Метео-умови

Як до нас доїхати

GMM

"Онлайн-платформа з інформацією про застосування ліків при COVID-19""Коронавірус в Україні"


"Право на вільний вибір лікаря""Програма "Доступні ліки""Карта аптек""Як атономізувати лікарню""Робота скринінгових центрів""Проект Twinning"


Максим Степанов про 300% доплати медикам: Ми беремо ситуацію під свій контроль, всі хто мають отримати доплату – отримають її

 09.05.2020

Керівництво Міністерства охорони здоров’я взяло на свій контроль питання виплати 300% надбавки медикам, які  працюють з хворими на COVID-19. У регіонах, де виплати не здійснені у повному обсязі повинні бути прийняті кадрові рішення. При цьому МОЗ забезпечить, щоб всі виплати були здійснені. 
Про це Міністр охорони здоров’я України Максим Степанов заявив у ході щоденного брифінгу. 
“Зі свого боку Уряд та МОЗ виконали всі обіцянки щодо 300% ще до 15 квітня. Ми знайшли кошти і перерахували їх в регіони. Щоб допомогти медикам, МОЗ навіть взяло на себе невластиві функції – ми починаємо контролювати виплату в розрізі кожного медичного працівника. Я можу запевнити всіх медиків, що ми доведемо ситуацію до кінця і всі, хто повинен отримати виплату – отримає її. Я буду доповідати про ситуацію Прем’єр-міністру і Президенту і буду наполягати на прийнятті управлінських рішень, в тому числі кадрового характеру. Бо я не розумію, хто давав їм право знущатися над медиками, які рятують наші життя”, наголосив Максим Степанов. 
Як підкреслив Міністр охорони здоров’я,  на цьому тижні він провів селекторну нараду з регіонами, за підсумками якої області отримали завдання у повному обсязі виплатити 300% зарплати медикам, що працювали з хворими на КОВІД-19 у березні. Обласні адміністрації повинні були відзвітувати за результатами, але станом на вечір п’ятниці Дніпропетровська, Київська та Херсонська області не подали інформації. При цьому в деяких регіонах виплата була порахована не у повному обсязі. 
“Наприклад, Харківська область проінформувала про 17 медичних працівників, які у березні були зайняті лікуванням 4 хворих. Загальна сума коштів, що виплачена в якості доплат з бюджетів усіх рівнів - 14 900 грн, або по 870 грн кожному, якщо просто поділити і вивести середню. Якісь цікаві три оклади у Харкові”, - заявив Міністр Максим Степанов. 
Нагадаємо, цього тижня Міністр охорони здоров’я України Максим Степанов провів селекторну нараду з регіонами, де представив бачення змін до реформи охорони здоров’я і дав доручення відзвітувати про виплати 300% зарплати.
 
Прес-служба МОЗ України