10 липня 2020 р.

Метео-умови

Як до нас доїхати

GMM

"Онлайн-платформа з інформацією про застосування ліків при COVID-19""Коронавірус в Україні"


"Право на вільний вибір лікаря""Програма "Доступні ліки""Карта аптек""Як атономізувати лікарню""Робота скринінгових центрів""Проект Twinning"


Максим Степанов: Ми будемо тестувати на коронавірус правоохоронців

 08.05.2020

Міністерство охорони здоров’я запровадить тестування на коронавірус співробітників Національної поліції та Національної гвардії. Про це Міністр Максим Степанов заявив під час зустрічі з Головою Представництва Дитячого Фонду (ЮНІСЕФ) пані Лоттою Сільвандер.
«Безпека та здоров’я українців – наш пріоритет. Саме тому уже найближчим часом ми запровадимо тестування на коронавірус  для співробітників органів внутрішніх справ. Наразі МОЗ визначає, яку кількість співробітників Національної поліції та Національної гвардії необхідно тестувати», — наголосив Максим Степанов. 
Сторони також обговорили питання імунізації, а також терміни повернення до нового нормального життя на основі регулярної програми вакцинаціі у контексті захисту від епідемій.
«Я дуже дякую Вам, пане Міністр, за зустріч, знаючи, що маєте напружений графік. І це не початок, а продовження нашої співпраці. Впевнена, ми можемо співпрацювати ще плідніше. Адже маємо спільну мету – захистити медиків, допомогти забезпечити якісну допомогу людям, які захворіли на COVID, та навіть під час пандемії сприяти тому, щоб діти і дорослі мали доступ до інших життєво важливих медпослуг, включно з вакцинацію», — зазначила Голова Представництва Дитячого Фонду (ЮНІСЕФ) пані Лотта Сільвандер.
Нагадаємо, з приходом Максима Степанова на посаду Міністра охорони здоров’я кількість ПЛР-тестів на коронавірус зросла з 700 до понад 7 000 на добу. При цьому Міністр планує й надалі збільшувати кількість тестувань, щоб ефективніше виявляти та боротися з коронавірусом.
 
Прес-служба МОЗ України