10 липня 2020 р.

Метео-умови

Як до нас доїхати

GMM

"Онлайн-платформа з інформацією про застосування ліків при COVID-19""Коронавірус в Україні"


"Право на вільний вибір лікаря""Програма "Доступні ліки""Карта аптек""Як атономізувати лікарню""Робота скринінгових центрів""Проект Twinning"


Максим Степанов в інтерв’ю Reuters: Ми не можемо скасувати карантин занадто рано, щоб не допустити другої хвилі коронавірусу

 30.04.2020

Міністр охорони здоров’я України Максим Степанов вважає, що передчасне скасування карантину може спричинити другу хвилю коронавірусу в Україні. Тому Уряд буде дуже виважено підходити до послаблення обмежувальних заходів. 
Про це Міністр охорони здоров’я України Максим Степанов заявив в інтерв’ю міжнародній агенції Reuters.
“Під час інтерв’ю глава МОЗ Максим Степанов сказав, що карантин можуть послабити і життя може повернутися до нормального ритму до літа. Але Уряд не дозволить собі ризикувати і зняти карантин занадто рано – щоб не наразитися на другу хвилю коронавірусу”, - говориться у матеріалі. 
Як підкреслив Міністр у розмові з журналістами, навіть після послаблення карантину “будуть речі, за якими потрібно буде спостерігати: наприклад все, пов’язане із правилами особистої гігієни, засобами індивідуального захисту та рукостисканням”. “COVID-19 змінив світ”, - наголосив Максим Степанов. 
Також Міністр охорони здоров’я заявив іноземним журналістам, що його дуже бентежить високий відсоток медичних працівників, які заразилися COVID-19 в Україні.
“Захворюваність серед медиків – мій найбільший головний біль. Я дуже схвильований цим”, - підкреслив Максим Степанов. При цьому очільник відомства додав, що Уряд виділив кошти на підвищення зарплати медикам, збільшує запаси засобів індивідуального захисту, а також запровадив обов’язкове тестування на COVID-19.
 
Прес-служба МОЗ України