12 липня 2020 р.

Метео-умови

Як до нас доїхати

GMM

"Онлайн-платформа з інформацією про застосування ліків при COVID-19""Коронавірус в Україні"


"Право на вільний вибір лікаря""Програма "Доступні ліки""Карта аптек""Як атономізувати лікарню""Робота скринінгових центрів""Проект Twinning"


Лікарі України та КНР провели спільний телеміст

 21.04.2020

Лікарі України та Китайської Народної Республіки провели черговий телеміст, під час якого обговорили досвід щодо лікування хворих на COVID-19. 
Відтак, провідні українські експерти з анестезіології, інфекційних хвороб, акушерства та сімейної медицини, а також практикуючі  лікарі мали нагоду поставити нагальні питання  китайським колегам щодо клінічних протоколів та застосування різних експериментальних методів боротьби з пандемією коронавірусу.
Подібні телемости між лікарями України та інших країн будуть продовжуватись. Такий обмін досвідом у лікуванні коронавірусної інфекції дозволить  ефективніше протистояти хворобі.
Зазначимо, минулого тижня Міністр охорони здоров’я Максим Степанов провів онлайн-зустріч із послом Китайської Народної Республіки паном Фань Сяньжунь, під час якої сторони домовились щодо посилення співпраці у боротьбі з епідемією, зокрема, про проведення спільних телемостів за участю провідних лікарів з метою обміну практичним досвідом щодо лікування COVID-19.
 
Прес-служба МОЗ України