10 липня 2020 р.

Метео-умови

Як до нас доїхати

GMM

"Онлайн-платформа з інформацією про застосування ліків при COVID-19""Коронавірус в Україні"


"Право на вільний вибір лікаря""Програма "Доступні ліки""Карта аптек""Як атономізувати лікарню""Робота скринінгових центрів""Проект Twinning"


Максим Степанов: розглядаємо можливість тестувати медиків, що борються з COVID-19, один раз на п’ять днів

 17.04.2020

Міністерство охорони здоров’я України розглядає можливість регулярного профілактичного тестування на коронавірус усіх медичних працівників, які лікують хворих на COVID-19. Серед варіантів – тестування один раз на п’ять днів. 

Про це Міністр охорони здоров’я України Максим Степанов повідомив на щоденному брифінгу. 

“У зв’язку зі збільшенням кількості захворювань серед медичних працівників, ми зараз розглядаємо можливість проведення тестувань один раз на п’ять днів всім медикам, які працюють з COVID-19”, - сказав Максим Степанов.

За словами Міністра охорони здоров’я, зараз алгоритм тестування медичних працівників не відрізняється від алгоритму тестування всіх інших громадян. “Тобто медичному працівнику тест на коронавірус робиться за появи відповідних симптомів захворюванння: а це сухий кашель, підвищена температура та решта симптомів”, - підкреслив Максим Степанов.  

Нагадаємо, що станом на 17 квітня в Україні зафіксовано  4662 випадків захворювання на COVID-19, у тому числі 879 медпрацівників.


Прес-служба МОЗ України