10 липня 2020 р.

Метео-умови

Як до нас доїхати

GMM

"Онлайн-платформа з інформацією про застосування ліків при COVID-19""Коронавірус в Україні"


"Право на вільний вибір лікаря""Програма "Доступні ліки""Карта аптек""Як атономізувати лікарню""Робота скринінгових центрів""Проект Twinning"


Лікарі України та КНР проведуть спільний телеміст, — Максим Степанов

 15.04.2020

Україна та КНР домовились щодо проведення телемосту між китайськими та українськими лікарями. Про це стало відомо за підсумками онлайн-зустрічі Міністра охорони здоров’я Максима Степанова та посла Китайської Народної Республіки пана Фань Сяньжунь.
«Ми просимо Вас про сприяння щодо залучення китайських лікарів для надання українським медикам важливого досвіду для  запобігання максимального піку хвороби, адже показники захворюваності з кожним днем зростають. Ми давно вже вивчаємо досвід китайських лікарів щодо ефективного способу лікування COVID-19. Але найбільш важливим є проведення активного обміну інформацією віч-на-віч», —відзначив Максим Степанов.
У свою чергу, посол КНР пан Фань Сяньжунь зазначив, що Китай готовий залучити до телемосту якомога більшу кількість лікарів задля отримання максимально ефективного обміну досвідом. Наразі триває відпрацювання необхідних технічних та організаційних процедур.
«Ми прийняли до уваги дії, які Ви вживаєте, щоб мінімізувати розповсюдження вірусу. І саме тому, на нашу думку, Україна зараз серед тих країн, де немає масштабного розповсюдження хвороби. Китай має намір продовжувати підтримувати вас у цій боротьбі», — сказав посол КНР Фань Сяньжунь.  
Нагадаємо, раніше Міністр охорони здоров’я Максим Степанов звернувся до українців із проханням відсвяткувати Великдень вдома. Відтак, задля цього забезпечено доставку за допомогою Укрпошти вже освячених пасок, а також онлайн - та телевізійні трансляції церковних служінь.
 
Прес-служба МОЗ України