10 липня 2020 р.

Метео-умови

Як до нас доїхати

GMM

"Онлайн-платформа з інформацією про застосування ліків при COVID-19""Коронавірус в Україні"


"Право на вільний вибір лікаря""Програма "Доступні ліки""Карта аптек""Як атономізувати лікарню""Робота скринінгових центрів""Проект Twinning"


Протягом доби в Україні підтверджено 308 нових випадків коронавірусної хвороби, з яких 18 дітей, - Віктор Ляшко

11.04.2020 
Протягом доби в Україні підтверджено 308 нових випадків коронавірусної хвороби, з яких 18 дітей. Про це повідомив заступник Міністра охорони здоров’я - головний державний санітарний лікар України Віктор Ляшко під час брифінгу 10 квітня.
За його словами, за останню добу найбільше випадків з підтвердженим діагнозом на COVID-19 зареєстровано у м. Києві – 48. У Житомирській області – 45, Вінницькій – 40, Чернівецькій – 39. «Приріст за минулу добу по Україні становить 13,1%», - сказав Віктор Ляшко.
Всього станом на 9:00 11 квітня  в Україні 2511 лабораторно підтверджених випадків на коронавірус, з яких 163 дитини. 
Він також повідомив, що за минулу добу госпіталізовано 94 особи, з яких одна дитина. З початку епідемії COVID-19 госпіталізовано 1017 осіб, з них 43 дитини.
На сьогодні, за словами головного державного санітарного лікаря України, з тяжким перебігом хвороби з підключенням до апаратів штучної вентиляції легень у лікарнях перебувають 45 осіб.
Заступник Міністра повідомив, що за минулу добу одужало 18 осіб, серед яких 3 медичних працівники. Загалом з початку фіксування епідемії на території України одужало 79 осіб. А кількість летальних випадків становить 73 особи.

В Україні готові до надання інтенсивної терапії 1944 апарати ШВЛ, задіяно 162 апарати (з них 45 для хворих з коронавірусом). Показник захворюваності на COVID-19 в Україні на 100 тисяч населення наразі складає 6,0%. Показник летальності від COVID-19 в Україні на сьогодні складає 2,9% (у всьому світі 2-12%).

80% пацієнтів, чиї випадки закінчилися летально, мали супутні захворювання: цукровий діабет, серцево-судинні захворювання, новоутворення, захворювання нирок і легень.
Віктор Ляшко також зазначив, що у Миколаївській області у Вознесенському районі зафіксовано уже два випадки захворювання на COVID-19, які ще не ввійшли у статистику за минулу добу. «Коронавірус виявили у двох людей, які повернулися з Польщі. Таким чином, в Україні не залишилося жодної області без підтверджених випадків хвороби», - зауважив він.

Заступник Міністра повідомив, що в Україні лікування хворих на COVID-19 відбувається за встановленими у світі стандартами надання медичної допомоги – симптоматично для легких форм захворювання.  

 

 

Прес-служба МОЗ України