10 липня 2020 р.

Метео-умови

Як до нас доїхати

GMM

"Онлайн-платформа з інформацією про застосування ліків при COVID-19""Коронавірус в Україні"


"Право на вільний вибір лікаря""Програма "Доступні ліки""Карта аптек""Як атономізувати лікарню""Робота скринінгових центрів""Проект Twinning"


Максим Степанов: Ми сформували базу потреб усіх 242 лікарень, які боротимуться з коронавірусом в Україні

 05.04.2020

Міністерство охорони здоров’я провело оцінку потреб в обладнанні, препаратах, а також засобах індивідуального захисту всіх 242 лікарень, які боротимуться з коронавірусом в Україні.  
Про це заявив Міністр охорони здоров’я України Максим Степанов під час включення в ефір “ТСН. Тиждень”.
“Це було перше завдання, яке переді мною поставив зокрема Президент: щоб я проаналізував ситуацію із забезпеченням лікарів. Сьогодні я провів нараду, і вже створена загальна по Україні база всіх 242 лікарень, призначених для боротьби з коронавірусом: усі потреби, все, що в них є зараз, коли і що їм треба постачати”, - підкреслив Максим Степанов. 
За словами очільника відомства, нині медичні заклади України найбільше потребують засобів індивідуального захисту, зокрема костюмів та респіраторів.
“Це все потрібно в сотнях тисяч одиниць. Ми працюємо над цим, регулярно отримуємо поставки й одразу розсилаємо все по регіонах. Я ще раз хочу наголосити: мій пріоритет - створити захищені й гідні умови для наших лікарів”, - резюмував Міністр охорони здоров’я Максим Степанов.
 
Прес-служба МОЗ України