19 вересня 2020 р.

Метео-умови

Як до нас доїхати

GMM

"Онлайн-платформа з інформацією про застосування ліків при COVID-19""Коронавірус в Україні"


"Право на вільний вибір лікаря""Програма "Доступні ліки""Карта аптек""Як атономізувати лікарню""Робота скринінгових центрів""Проект Twinning"


Ілля Ємець представив законопроект про коронавірус, який підвищить ефективність боротьби з інфекцією

 16.03.2020

У п’ятницю, 13 березня, Міністр охорони здоров’я України Ілля Ємець представив народним депутатам та представникам профільних відомств проект Закону «Про першочергові рішення, пов’язані з запобіганням, профілактикою та ліквідацією коронавірусу COVID-19, інших інфекційних захворювань пов’язаних з ним, а також дій при кризових ситуаціях щодо запобігань поширенню епідемії». 

“Ми зібрали представників усіх політичних сил – оскільки дана ініціатива спрямована на благо та захист українського народу, на збереження життя і здоров'я кожного нашого громадянина та не має жодного політичного підтексту. Нам потрібно діяти спільно, дуже оперативно і конструктивно”, - підкреслив Ілля Ємець. 

Народні депутати підтримали ініціативу МОЗ, активно обговорили і внесли в неї декілька правок у ході засідання Робочої групи при Комітеті Верховної ради України з питань здоров’я нації, медичної допомоги та медичного страхування для напрацювання законодавчих пропозицій, спрямованих на запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19.

Законопроект підготовлений у МОЗ передбачає: 
•    Спрощення процедури закупівлі товарів, робіт та послуг для запобігання та боротьби з коронавірусом, що дозволить пришвидшити процес закупівлі засобів індивідуального захисту та тест-систем; 
•    Можливість працівникам виконувати роботу з дому;
•    Заборону на проведення масових заходів із чисельністю понад 200 осіб;
•    Заборону на проведення заходів державного нагляду та контролю на час здійснення заходів, пов’язаних із запобіганням та боротьбою з коронавірусом;
•    Посилення контролю в’їзду та виїзду на територію України;
•    Чіткий алгоритм  примусової ізоляції та самоізоляції та відповідальності за недотримання карантину.


Прес-служба МОЗ України