13 липня 2020 р.

Метео-умови

Як до нас доїхати

GMM

"Онлайн-платформа з інформацією про застосування ліків при COVID-19""Коронавірус в Україні"


"Право на вільний вибір лікаря""Програма "Доступні ліки""Карта аптек""Як атономізувати лікарню""Робота скринінгових центрів""Проект Twinning"


В МОЗ України відбулось чергове засідання оперативного штабу

31.01.2020

 

 

В Міністерстві охорони здоров’я України відбулось чергове засідання оперативного штабу щодо недопущення занесення і поширення на території України випадків захворювань, спричинених новим коронавірусом (2019-nCoV).

Члени штабу обговорили готовність медичних закладів для надання допомоги у разі виявлення випадків захворювання на 2019-nCоV. Також були актуалізовані рекомендації для медичних працівників та громадян, проаналізовані можливі сценарії розвитку подій. Під час засідання відбулася фахова дискусія з питань маршрутизації пацієнтів, алгоритмів дій та профілактичних заходів, спрямованих на недопущення занесення та розповсюдження нового коронавірусу на території країни.

За оцінками ВООЗ та ECDC ризики розповсюдження цього штаму вірусу залишаються досить високими. Станом на 30 січня в Україні жодного підтвердженого лабораторно випадку нової коронавірусної інфекції не зареєстровано.

 

Прес-служба МОЗ України