29 лютого 2020 р.

Метео-умови

Як до нас доїхати

GMM"Право на вільний вибір лікаря""Програма "Доступні ліки""Карта аптек""Як атономізувати лікарню""Робота скринінгових центрів""Проект Twinning"


Як лікарям отримати бали БПР: корисні ресурси

 17.01.2020

МОЗ України продовжує впроваджувати систему безперервного професійного розвитку (БПР) для лікарів. З квітня минулого року лікарі можуть не лише вільно обирати цікаві для себе теми, заходи, зручні формат та час навчання і надавачів освітніх послуг, а й використовувати отримані за ці види освітньої діяльності бали для власної атестації. Упродовж року необхідно набрати щонайменше 50 балів БПР. Розповідаємо, як і де отримати бали та на яких корисних онлайн ресурсах можна навчатися у зручному темпі.

Навчання впродовж життя фахівців різних сфер та безперервний професійний розвиток працівників сфери охорони здоров’я – поширена практика в розвинутих країнах Європи, Америки та Азії. Нині до цієї практики долучаються і українські лікарі.

ЯК І ДЕ ОТРИМАТИ БАЛИ БПР

Отримати бали БПР лікар може зокрема завдяки:

ОНЛАЙН КУРСИ ВІД ЦЕНТРУ ГРОМАДСЬКОГО ЗДОРОВ’Я

Завдяки дистанційним курсам навчатися можна у будь-який час у комфортному темпі. Навчальні курси на платформі ЦГЗ є безкоштовними. За проходження кожного курсу може нараховуватися від 5 до 15 балів БПР. 

Відеолекції, завдання, форуми доступні в будь-який час. Усі курси можна знайти за посиланням: https://courses.phc.org.ua/. Нині доступні: 

Інструкція, як зареєструватися на платформі ЦГЗ, за посиланням:https://bit.ly/35E5rKM 

Докладніше про інших провайдерів освітніх послуг: https://bit.ly/2NdMZCj,https://bit.ly/36KXHrL

 

 Прес-служба МОЗ України