27 травня 2020 р.

Метео-умови

Як до нас доїхати

GMM

"Онлайн-платформа з інформацією про застосування ліків при COVID-19""Коронавірус в Україні"


"Право на вільний вибір лікаря""Програма "Доступні ліки""Карта аптек""Як атономізувати лікарню""Робота скринінгових центрів""Проект Twinning"


У Львові розпочинається курс для медичних управлінців

 02.12.2019

Львівська бізнес-школа УКУ (LvBS) надає можливість головним лікарям та директорам медичних закладів всіх рівнів допомоги пройти курс«Менеджмент медичного підприємства», розроблений у партнерстві з USAID (USAID Ukraine - USAID Україна) «Підтримка реформи охорони здоров’я» та Державним університетом міста Нью-Йорк (State University of New York (SUNY)).

25 листопада розпочався набір на курс. Прийом заявок триватиме до 6 грудня включно.

Впровадження реформи охорони здоров’я в Україні потребує значних змін у менеджерських підходах керівників медичних закладів, які отримали нові функції та обов’язки. Від них очікується вміння стратегічно мислити, розвивати заклад і бути лідером. Навчання на курсі «Менеджмент медичного підприємства» дасть медичним управлінцям інструменти для продуктивного розвитку закладу.

До подачі заявок на участь у курсі запрошуються:

Відбір слухачів курсу буде відбуватись за такими етапами:

1) до 6 грудня 2019 грудня усім кандидатам потрібно заповнити онлайн-заявку (загальна інформація, мотиваційний лист та CV) на сайті;

2) до 15 грудня 2019 року буде проведено онлайн-інтерв’ю з попередньо відібраними кандидатами.

Місце проведення курсу: Центр Митрополита Андрея Шептицького, вул. Стрийська, 29, м. Львів

Навчання на курсі «Менеджмент медичного підприємства» буде проводитися у три модулі:

Мова проведення курсу: англійська з українським перекладом.

Навчання абсолютно безкоштовне. Слухачі курсу, котрі не проживають у м. Львів будуть запечені житлом на час навчання, а також усі витрати, пов’язані із  доїздом  з іншого міста будуть відшкодовані.

Тільки 25 відібраних кандидатів стануть слухачами курсу.
Поспішайте реєструватись за посиланням http://bit.ly/33vQhGD

Всю детальну інформацію по курсу «Менеджмент медичного підприємства» ви можете дізнатись: Ігор Заставний, керівник напрямку з медичного менеджменту LvBS та Be–It Health and Social Impact, тел.: +38 063 941 34 14; email: izastavnyi@lvbs.com.ua та на сайті

 

 Прес-служба МОЗ України