10 липня 2020 р.

Метео-умови

Як до нас доїхати

GMM

"Онлайн-платформа з інформацією про застосування ліків при COVID-19""Коронавірус в Україні"


"Право на вільний вибір лікаря""Програма "Доступні ліки""Карта аптек""Як атономізувати лікарню""Робота скринінгових центрів""Проект Twinning"


90% школярів Львівщини захищено від кору

 21.03.2019

Силами мобільних бригад і фахівців амбулаторій 26 605 школярів Львівщини отримали щеплення проти кору в рамках спецоперації для підвищення  рівня імунізації в регіоні. Таким чином, кількість захищених від кору учнів середніх навчальних закладів області сягнула 90%.

Зі стартом спецоперації у Львівській області значно збільшилася динаміка щеплень серед дітей, які свого часу пропустили вакцинацію проти кору. Якщо у листопаді й грудні минулого року пропущене щеплення отримали 2 569 і 2 449 дітей відповідно, то у січні 8 564 дитини надолужили пропущені щеплення, а в лютому — 19 671 дитина.

Вперше з початку спалаху кору в Україні Львівська область втратила своє лідерство за рівнем захворюваності на кір — з 1 лютого цей показник щотижня зменшується в середньому на 10%.

Нагадаємо, що лише вакцинація може захисти від кору і зупинити спалах кору в країні. Станом на 14 березня у регіонах було 1 173 915 доз вакцини КПК (проти кору, паротиту та краснухи).

Докладніше: ЦГЗ МОЗ України

 

 Прес-служба МОЗ України