30 травня 2020 р.

Метео-умови

Як до нас доїхати

GMM

"Онлайн-платформа з інформацією про застосування ліків при COVID-19""Коронавірус в Україні"


"Право на вільний вибір лікаря""Програма "Доступні ліки""Карта аптек""Як атономізувати лікарню""Робота скринінгових центрів""Проект Twinning"


МОЗ України розв'язало проблему з нестачею сироватки проти отрути гадюки

У зв'язку з почастішанням випадків укусів змій, особливо в західних регіонах України, виникла проблема нестачі сироватки проти отрути гадюки звичайної (Vipera berus). На сьогодні в Україні зареєстрований тільки імунобіологічний препарат польського виробництва, який наразі відсутній на складі заводу-виробника Вакцин і Сироваток "БІОМЕД" ТОВ, Польща та відповідно до планів підприємства його виробництво відбудеться у січні-лютому 2012 року.

Враховуючи складність вищезазначеної ситуації Міністерством охорони здоров'я Україну надано разовий дозвіл ТОВ "Берег-Сервіс", м. Одеса на ввезення сироватки проти отрути гадюки звичайної російського виробництва ФДУП "НВО "Мікроген" МОЗ РФ у кількості 555 доз відповідно до потреби регіонів України.

За інформацією ТОВ "Берег-Сервіс", м. Одеса препарат - сироватка проти отрути гадюки звичайної, виробництва ФДУП "НВО "Мікроген" МОЗ РФ, Росія буде розмитнено 1.07.2011 року та направлено до регіонів України починаючи з 4.07.2011 року.

Прес-служба МОЗ України