04 червня 2020 р.

Метео-умови

Як до нас доїхати

GMM

"Онлайн-платформа з інформацією про застосування ліків при COVID-19""Коронавірус в Україні"


"Право на вільний вибір лікаря""Програма "Доступні ліки""Карта аптек""Як атономізувати лікарню""Робота скринінгових центрів""Проект Twinning"


При підготовці Державної програми "Здоров'я - 2020: український вимір" 2012 - 2020 р.р. буде використана Європейська стратегія ВООЗ "Здоров'я - 2020"

У Міністерстві охорони здоров'я під головуванням Міністра Олександра Аніщенка відбулась нарада, на якій обговорювалась запропонована ВООЗ нова Європейська стратегія охорони здоров'я - Здоров'я 2020 та стан підготовки проекту Загальнодержавної програми "Здоров'я - 2020 український вимір".

Нова Європейська стратегія охорони здоров'я - Здоров'я 2020 була запропонована ВООЗ до широкого обговорення. Дана стратегія декларує необхідність започаткування руху за здоров'є та благополуччя через демократичний процес, який передбачає широку участь та співпрацю керівників та практиків усіх рівнів, а також громадянське суспільство. У стратегії підкреслюється важливість прийняття загальнодержавного підходу до стратегії керування в інтересах здоров'я, підвищення рівня соціальної справедливості по відношенню до здоров'я, укріплення позицій міністерств охорони здоров'я у керуванні між секторальної політики та відстоювання принципів соціальної справедливості по відношенню до здоров'я.

На нараді нова стратегія Європейського бюро ВООЗ "Здоров'я 2020" була схвалена та прийнята до впровадження в Україні. Було прийняте рішення щодо використовувати основні напрямки та завдання цієї стратегії при розробці Державної програми "Здоров'я - 2020: український вимір" на період 2012 - 2020 р.р. основною метою Державної програми було визначено профілактику неінфекційних захворювань серед населення України та забезпечення рівного доступу до здоров'я всіх секторів державної політики. Було підкреслено, що Державна програма "Здоров'я - 2020: український вимір" має базуватися на міжсекторальному підході до вирішення питань охорони здоров'я впливу на основні ризики та детермінанти щодо здоров'я.

Для розробки Державної програми створено робочу групу. Концепцію програми планується розробити до 1 серпня 2011 року.

Прес-служба МОЗ України