04 червня 2020 р.

Метео-умови

Як до нас доїхати

GMM

"Онлайн-платформа з інформацією про застосування ліків при COVID-19""Коронавірус в Україні"


"Право на вільний вибір лікаря""Програма "Доступні ліки""Карта аптек""Як атономізувати лікарню""Робота скринінгових центрів""Проект Twinning"


Вітання Міністра охорони здоров'я України Олександра Аніщенка до Дня Конституції України

 

Шановні співгромадяни, від щирого серця вітаю вас з державним святом - Днем Конституції України!

Основний Закон є визначальним чинником забезпечення державного суверенітету України, консолідації суспільства, створення належних умов для самореалізації особистості.

Конституційний процес триває і це - свідчення подальшого розвитку демократичної держави, прагнення вдосконалювати проголошені права та свободи у суспільстві.

Прийміть щирі побажання того, щоб принципи демократії, рівності, верховенства права в повній мірі втілювались в повсякденне життя, щоб громадяни України відчували себе прогресивною і соціально зорієнтованою в світі нацією.

Бажаю вам і вашим родинам рясного Божого благословення, міцного здоров'я, щасливого довголіття та добробуту, нехай завжди панує світлий настрій, а мир і взаєморозуміння сприяють становленню достатку в сім'ї.

Зі святом вас - високих досягнень, успіхів у праці та нових звершень заради реалізації принципів народовладдя, гуманізму та законності в Україні.

 

 

З глибокою повагою

Міністр охорони здоров'я України                                           Олександр Аніщенко