28 березня 2020 р.

Метео-умови

Як до нас доїхати

GMM"Право на вільний вибір лікаря""Програма "Доступні ліки""Карта аптек""Як атономізувати лікарню""Робота скринінгових центрів""Проект Twinning"


Олександр Аніщенко: Прийняття Верховною Радою законопроектів щодо охорони здоров'я дасть змогу більш впевнено просуватись вперед

Прийняття законопроектів про внесення змін до Основ законодавства України про охорону здоров'я щодо удосконалення надання медичної допомоги та про порядок проведення реформування системи охорони здоров'я у Вінницькій, Дніпропетровській, Донецькій областях та м. Києві є черговим кроком у проведенні реформи медичної галузі. Так прокоментував рішення Верховної Ради України Міністр охорони здоров'я Олександр Аніщенко.

Це дасть нам змогу більш впевнено просуватись вперед, сказав Міністр і разом з тим зазначив, що наприклад у Дніпропетровській, Донецькій в Вінницькій областях, а також у м. Києві не стали чекати прийняття закону про пілотні регіони, а здійснили перші напрацювання, і навіть вже отримали перші позитивні результати. Про них сказав Президент України Віктор Янукович, перебуваючи з робочою поїздкою на Вінниччині. Там він оглянув Черепашинецьку амбулаторію загальної практики сімейної медицини.

Нагадаємо, сьогодні Верховна Рада України прийняла за основу проект закону про внесення змін до Основ законодавства України про охорону здоров'я щодо удосконалення надання медичної допомоги (№ 8602) та законопроект про порядок проведення реформування системи охорони здоров'я у Вінницькій, Дніпропетровській, Донецькій областях та м. Києві (№ 8603).

Прес-служба МОЗ України