18 липня 2019 р.

Як до нас доїхати

GMM"Право на вільний вибір лікаря""Програма "Доступні ліки""Карта аптек""Як атономізувати лікарню""Робота скринінгових центрів""Проект Twinning"


Розпочались тренінги для сімейних лікарів щодо надання медичної допомоги підліткам на принципах «дружнього підходу» в Полтавській та Львівській областях

 03.07.2018

Серія тренінгів стартувала 25 червня 2018 року в рамках проекту  «Сприяння інтеграції послуг, орієнтованих на підлітків, в систему первинної медико-санітарної допомоги в рамках поточної реформи системи охорони здоров'я в Україні».

Завдяки тренінгам сімейні лікарі навчаться ефективніше працювати з підлітками, зокрема отримають практичні навички спілкування з ними, навчаться виявляти актуальні для підлітків проблеми, спілкуватися про репродуктивне та психічне здоров’я, харчування, вживання психоактивних речовин, ризикованої поведінки та профілактики ВІЛ, попередження насильства тощо.

Протягом червня та липня 2018 року буде проведено по 5 тренінгів для кожного із регіонів. У програмі навчання візьмуть участь 300 сімейних лікарів, які одразу зможуть застосувати набуті навички у своїй лікарській практиці.

Проект реалізується МБФ «Українська фундація громадського здоров`я» за сприяння Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні.

Нагадаємо, що МОЗ розпочав розбудову системного підходу щодо охорони здоров’я підлітків.

Прес-служба МОЗ України