25 листопада 2020 р.

Метео-умови

Як до нас доїхати

GMM

"Онлайн-платформа з інформацією про застосування ліків при COVID-19""Коронавірус в Україні"


"Право на вільний вибір лікаря""Програма "Доступні ліки""Карта аптек""Як атономізувати лікарню""Робота скринінгових центрів""Проект Twinning"


Харчових отруєнь в закладах оздоровлення дітей не зареєстровано

Станом на 8 червня 2011 року харчових отруєнь та травм в закладах оздоровлення та відпочинку дітей не зареєстровано. Про це під час прес-конференції повідомила заступник директора Департаменту материнства, дитинства та санаторного забезпечення Міністерства охорони здоров'я України Альона Терещенко.

"Створено оперативний штаб щодо контролю стану медичного та санітарного забезпечення оздоровчого процесу влітку 2011 року. Кожні 10 днів ведеться статистика щодо якості санітарного законодавства і якості медичного забезпечення. Станом на сьогодні жодного випадку теплового удару, харчового отруєння, інших захворювань, утоплень, травм в оздоровчих закладах України не зареєстровано", - сказала вона.

Альона Терещенко також зазначила, що для того, аби оздоровчий процес був повноцінним і дитина, дійсно, оздоровилась, оздоровча зміна не повинна тривати менше 21 дня.

 

 

Прес-служба МОЗ України