29 листопада 2020 р.

Метео-умови

Як до нас доїхати

GMM

"Онлайн-платформа з інформацією про застосування ліків при COVID-19""Коронавірус в Україні"


"Право на вільний вибір лікаря""Програма "Доступні ліки""Карта аптек""Як атономізувати лікарню""Робота скринінгових центрів""Проект Twinning"


Міністр охорони здоров'я України Олександр Аніщенко виступає за співпрацю з кубинськими колегами

Сьогодні відбулась зустріч Міністра охорони здоров'я України Олександра Аніщенко із Надзвичайним і Повноважним послом України в Республіці Куба, Боліварській Республіці Венесуела за сумісництвом Тетяною Саєнко.

Йшлося про співробітництво між профільними міністерствами в галузі охорони здоров'я. Міністр охорони здоров'я України Олександр Аніщенко відзначив ту суттєву допомогу, яку надають лікарі Куби дітям з України. Понад 500 українських дітей щорічно отримують медичну допомогу на острові Свободи. Олександр Аніщенко висловив надію, що кубинські лікарі надалі надаватимуть її.

Тетяна Саєнко, зокрема, розповіла про досвід, накопичений на Кубі в лікуванні онкологічних хворих. В країні працює медичний університет, в якому навчаються студенти з 56 країн світу.

За підсумками зустрічі очільник МОЗ України дав доручення щодо вивчення пропозицій, які надійшли від Кубинської сторони, в тому числі щодо лікування онкохворих.

Прес-служба МОЗ України