30 листопада 2020 р.

Метео-умови

Як до нас доїхати

GMM

"Онлайн-платформа з інформацією про застосування ліків при COVID-19""Коронавірус в Україні"


"Право на вільний вибір лікаря""Програма "Доступні ліки""Карта аптек""Як атономізувати лікарню""Робота скринінгових центрів""Проект Twinning"


Голова Держсанепідслужби доручив локалізувати наслідки забруднення питної води в Макіївці

Голова Державної санітарно-епідеміологічної служби України Сергій Риженко доручив вжити всіх необхідних заходів в місті Макіївка, аби в найшвидший термін локалізувати наслідки забруднення питної водопровідної води, яке виникло внаслідок водопровідного пориву та каналізаційного затору. Як наслідок, до інфекційного відділення місцевої лікарні були госпіталізовані двоє людей з діагнозом "гострий гастроентероколіт". За попередніми даними, хворі вживали некип'ячену водопровідну воду, фрукти та овочі, миті цією водою. Один з двох госпіталізованих в задовільному стані вже виписаний з лікарні.

Сергій Риженко доручив посилити санітарно-епідеміологічний нагляд за привізним водопостачанням на період проведення ремонтних робіт, привести мережі у належний санітарно-технічний стан з подальшим лабораторним контролем.

Держсанепідслужбі доручено забезпечити епідеміологічне розслідування кожного випадку гострої кишкової інфекції та активне виявлення хворих з числа людей, що могли вживати забруднену воду, посилити санітарно-освітню роботу серед населення.

Прес-служба МОЗ України