29 лютого 2020 р.

Метео-умови

Як до нас доїхати

GMM"Право на вільний вибір лікаря""Програма "Доступні ліки""Карта аптек""Як атономізувати лікарню""Робота скринінгових центрів""Проект Twinning"


Інформація щодо локалізації спалаху холери в Маріуполі станом на 01.06.2011

Станом на сьогодні встановлено 4 лабораторно підтверджених випадків захворювання на холеру. Всі хворі отримують необхідну медичну допомогу, загрози їх здоров'ю немає.

За попередніми дослідженнями, в Маріуполі джерелом захворювання стала риба із Азовського моря.

Наразі в місті заборонене купання в морі, вилов та реалізація риби. Встановлено жорсткий контроль за об'єктами епідемічного ризику. Проводиться активне виявлення нових хворих.

З метою активного виявлення хворих проводиться госпіталізація та лабораторні обстеження всіх людей з клінічними проявами кишкової інфекції (за минулу добу - 13 осіб).

Здійснюється активна санітарно-освітня робота, особливо серед дітей. Лабораторні дослідження об'єктів довкілля наявності збудника холери не виявили, значна частина проб знаходиться в роботі.

Щоденно оперативна інформація подається до Кабінету Міністрів України, в Комітет Верховної Ради України з питань охорони здоров'я та в Національну академію медичних наук. Ситуація знаходиться під контролем.

Прес-служба МОЗ України