29 лютого 2020 р.

Метео-умови

Як до нас доїхати

GMM"Право на вільний вибір лікаря""Програма "Доступні ліки""Карта аптек""Як атономізувати лікарню""Робота скринінгових центрів""Проект Twinning"


У Маріуполі ретельно перевіряється дотримання всіх необхідних протиепідемічних заходів

Головний державний санітарний лікар України Сергій Риженко разом з головним державним санітарним лікарем міста Маріуполь Георгієм Гусаковим здійснили обхід інфекційного госпіталю, в якому перебувають хворі на холеру. Пацієнти вчасно і в повному обсязі отримують необхідну медичну допомогу.

Відбулося засідання державної надзвичайної протиепідемічної комісії Донецької ОДА та нарада в міській СЕС Маріуполя. Голова Держсанепідслужби доручив в 3 рази збільшити об'єми лабораторного контролю об'єктів зовнішнього середовища з метою виявлення збудника холери.

До Маріуполю прибули досвідчені спеціалісти із Сімферополя і Миколаєва для надання практичної допомоги.

Члени міської надзвичайної протиепідемічної комісії міста Маріуполя ретельно перевіряють дотримання всіх необхідних протиепідемічних заходів.

Сьогодні сплановано засідання Міського штабу з локалізації осередку холери, який проходитиме за участі представників МОЗ, мера міста, керівників служб і відомств, правоохоронних органів, і на якому будуть проаналізовані результати виконаної роботи.

Сьогодні підтверджено четвертий випадок захворювання на холеру у госпіталізованого пацієнта. Стан хворого медики оцінюють як середньої важкості.

Прес-служба МОЗ України