22 вересня 2020 р.

Метео-умови

Як до нас доїхати

GMM

"Онлайн-платформа з інформацією про застосування ліків при COVID-19""Коронавірус в Україні"


"Право на вільний вибір лікаря""Програма "Доступні ліки""Карта аптек""Як атономізувати лікарню""Робота скринінгових центрів""Проект Twinning"


Олександр Аніщенко відвідав інфекційну лікарню в Маріуполі

В ході робочої поїздки до міста Маріуполь, що на Донеччині, Міністр охорони здоров’я України Олександр Аніщенко відвідав інфекційну лікарню в місті та поспілкувався із хворими. Міністр поцікавився у пацієнтів їх станом та запитав, чи вистачає їм необхідних медикаментів. За словами головного лікаря лікарні закладу, хворі отримують вчасно необхідну медичну допомогу та відповідні ліки.

Головний державний санітарний лікар Маріуполя Георгій Гусаков доповів, що традиційно протихолерні дослідження проводяться кожного року починаючи з 1 червня. Але цьогоріч, у зв’язку з погодними умовами, проби морської води були взяті раніше встановленого графіку.

В Маріуполі, в рамках візиту Міністра, відбулася робоча нарада, на якій Олександр Аніщенко доручив голові Державної санітарно-епідеміологічно служби України Сергію Риженко залишитися на місці та дослідити наслідки ситуації, що склалася на Донеччині.

Сьогодні було взято 20 заборів води з різних джерел для встановлення причин виникнення холери. Разом з правоохоронцями проводитимуться рейди по місцям громадського харчування. Місцевих жителів просять поставитися з розумінням до ситуації та нагадують, що лише засоби особистої гігієни допоможуть уникнути зараження холерою. Станом на сьогодні зареєстровано три випадки інфікування холерним вібріоном.

 

Прес-служба МОЗ України