22 вересня 2020 р.

Метео-умови

Як до нас доїхати

GMM

"Онлайн-платформа з інформацією про застосування ліків при COVID-19""Коронавірус в Україні"


"Право на вільний вибір лікаря""Програма "Доступні ліки""Карта аптек""Як атономізувати лікарню""Робота скринінгових центрів""Проект Twinning"


Інформація щодо випадків холери, зареєстрованих у Маріуполі

У Маріуполі зареєстровано три випадки гострої кишкової інфекції, викликані холерним вібріоном. Дослідження проводилось в лабораторії особливо небезпечних інфекцій Донецької облСЕС і усі хворі госпіталізовані до інфекційної лікарні. Про це сьогодні повідомив голова Державної санітарно-епідеміологічної служби України Сергій Риженко під час брифінгу в Міністерстві охорони здоров'я України.

"На теперішній час стан здоров'я 2-х хворих задовільний, у одного хворого  спостерігаються явища гострої ниркової недостатності", - зазначив Сергій Риженко.

"Сьогодні Держсанепідслужба робить все можливе, щоб попередити розповсюджування інфекції. При Державній санітарно-епідеміологічній службі 29 травня утворено оперативний штаб, що займається даною ситуацією та своєчасним висвітленням подій у ЗМІ. Ситуація знаходиться під контролем", - зауважив Сергій Риженко, додавши, що у Маріуполі вже введено заборону на купання в морі, а також на ловлю риби та продаж її на ринках.

"В першу чергу заборона на купання стосується дітей. Санепідемстанція також доручила місцевим органам влади забезпечити жителів якісною водою", - повідомив головний державний санітарний лікар України. 

Сергій Риженко підкреслив, що при дотриманні всіх необхідних правил гігієни захворювання можна уникнути. У першу чергу медики радять якомога частіше мити руки та вживати якісну питну воду. 

Прес-служба МОЗ України