17 грудня 2018 р.

Як до нас доїхати

GMM
"Звіт департаменту за 2017 рік""Право на вільний вибір лікаря""Субпроект Львівщини проводить активну медійну компанію у ЗМІ""Програма "Доступні ліки""Карта аптек""Як атономізувати лікарню""Робота скринінгових центрів""Проект Twinning"


МОЗ закликає долучитись до обговорення Національного плану заходів з розвитку охорони психічного здоров'я

 13.03.2018

У Міністерстві охорони здоров’я України триває робота над створенням Національного плану заходів із охорони психічного здоров’я до 2030 року. Документ розробляється на реалізацію Концепції розвитку охорони психічного здоров’я в Україні на період до 2030 року, схваленою урядом 27 грудня 2017 року. Закликаємо громадян впродовж тижня надсилати свої пропозиції та зауваження до документу. 

Під час 2 раундів технічних консультацій в грудні 2017 року та лютому 2018 року експерти разом з громадськістю опрацювали пропозиції від більш ніж 75 фахівців. В результаті цієї роботи ми сформували 5 основних напрямків Плану заходів:

  • Стратегія, державне управління, міжсекторальна співпраця, права людини;
  • Розвиток персоналу у сфері охорони психічного здоров’я;
  • Надання медичних та реабілітаційних послуг;
  • Популяризація психічного здоров’я та профілактика його розладів;
  • Стратегічна інформація (моніторинг, дослідження тощо);
  • Зверніть увагу, що заходи для окремих груп населення (дітей, жінок, ветеранів тощо) є невід’ємною частиною кожного із означених напрямків, тому вони не виділені в окремий напрямок.

Опрацьовані пропозиції по кожному із цих напрямків Ви можете знайти за посиланням: https://goo.gl/8qyrb3

Пропозиції та зауваження до проекту документу просимо надіслати до 15 березня 2018 року на адресу: actionplanmhu@gmail.com у форматі: назва розділу, підрозділу, конкретні пропозиції щодо зміни/додавання/видалення формулювання, та обгрунтування пропозиції.

Дякуємо за активну позицію щодо розвитку охорони психічного здоров’я в Україні.

 

 Прес-служба МОЗ України