22 вересня 2020 р.

Метео-умови

Як до нас доїхати

GMM

"Онлайн-платформа з інформацією про застосування ліків при COVID-19""Коронавірус в Україні"


"Право на вільний вибір лікаря""Програма "Доступні ліки""Карта аптек""Як атономізувати лікарню""Робота скринінгових центрів""Проект Twinning"


Олександр Аніщенко: Вже за 2-3 роки Україна має вийти на необхідний рівень імунізації в країні

Міністр охорони здоров'я України Олександр Аніщенко сподівається, що вже за 2-3 роки Україна вийде на необхідний рівень імунізації в країні. На цьому він наголосив сьогодні під час зустрічі з Головою Регіонального офісу ЮНІСЕФ країн Східної та Центральної Європи та країн СНД Стівеном Алленом та представником ЮНІСЕФ в Україні Юкіо Мокуо.

В ході зустрічі особливу увагу було приділено питанням імунізації в Україні. ВООЗ та ЮНІСЕФ занепокоєні цією проблемою та готові надати технічну підтримку та консультативну допомогу Україні для підвищення рівня імунізації до стану європейських країн.

"Сьогодні головна задача Міністерства - забезпечити виконання плану щеплень на сто відсотків. Вже розпочата тендерна закупівля вакцин", - зазначив Міністр. Відомство зацікавлено не тільки в кількості закупівлі вакцин, але і в її якості. Також для повного забезпечення виконання графіку календаря щеплень Міністерство розробило та внесло зміни в Наказ МОЗ України від 03.02.2006р. № 48, який вже набув чинності.

Пан Стівен Аллен, висловив стурбованість низьким рівнем охоплення імунізації дітей в Україні протягом останніх двох років. Він наголосив, що через цю проблему діти наражаються на високий ризик інфекційних захворювань.

"Нам приємно бачити з боку нового керівництва Міністерства розуміння та готовність до дій щодо покращення стану охоплення імунізацією в Україні", сказав Стівен Аллен. Регіональний директор також підтвердив, що ЮНІСЕФ і надалі готовий надавати експертну підтримку Міністерству заради покращення здоров'я дітей в Україні.

Прес-служба МОЗ України