22 вересня 2020 р.

Метео-умови

Як до нас доїхати

GMM

"Онлайн-платформа з інформацією про застосування ліків при COVID-19""Коронавірус в Україні"


"Право на вільний вибір лікаря""Програма "Доступні ліки""Карта аптек""Як атономізувати лікарню""Робота скринінгових центрів""Проект Twinning"


Держлікінспекція закликала підприємців запропонувати шляхи спрощення ведення бізнесу

Керівництво Державної інспекції з контролю якості лікарських засобів МОЗ України провели зустріч з членами Громадської Ради Держлікінспекції.

На зустрічі представники фармацевтичного бізнесу обговорили можливість вироблення спільних з державою шляхів розв'язання нагальних проблем фармацевтичного сектору галузі охорони здоров'я.

Найбільше питань виникло у членів асоціацій, що представляють інтереси роздрібної торгівлі лікарськими засобами. Представники аптечного бізнесу мають намір надіслати свої пропозиції по лібералізації умов його ведення на адресу Держлікінспекції МОЗ.

Представники фармацевтичного сектору, які опікуються ввозом лікарських засобів в Україну, привітали дії Кабінету Міністрів України, який виділив кошти на переоснащення трьох регіональних лабораторій з контролю якості лікарських засобів. Це значно прискорить терміни проходження лабораторного контролю лікарських засобів при ввозі в Україну, що, в свою чергу, сприятиме прискоренню потрапляння на вітчизняний ринок імпортних лікарських засобів.

Представники Держлікінспенкції МОЗ запевнили, що в подальшому, як і раніше, готові проводити регулярні зустрічі з представниками професійних громадських об'єднань аби допомогти в рамках діючого законодавства спрощенню ведення бізнесу в фармацевтичному секторі галузі охорони здоров'я. Однак фахівці регуляторного органу нагадали, що на першому місці для держави мають бути інтереси та права пацієнта, адже аптечний бізнес, як ніякий інший, є соціально орієнтованим. В цьому питанні представників Держлікінспекції МОЗ підтримали члени асоціацій, що захищають права пацієнтів.

Прес-служба МОЗ України
за матеріалами Держлікінспекції