29 лютого 2020 р.

Метео-умови

Як до нас доїхати

GMM"Право на вільний вибір лікаря""Програма "Доступні ліки""Карта аптек""Як атономізувати лікарню""Робота скринінгових центрів""Проект Twinning"


Сімейні цінності на варті вашого здоров'я."Збережи сім'ю. Збережи життя" - нова інформаційна кампанія 2011 року

У травні в Україні стартувала  нова хвиля Національної інформаційної кампанії "Не дай СНІДу шанс!". Після закликів інформаційної кампанії використовувати презерватив при кожному сексуальному контакті, які протягом 2010 року з'являлися на плакатах, білбордах, сіті- та метролайтах у формі сміливих слоганів "Зайдеш на каву?", "Подивимось кіно у мене вдома?" та іронічної гри слів "Одягни секс, коли займаєшся презервативом", третю хвилю автори присвятили вірності та захисту сімейних цінностей - "Збережи сім'ю. Збережи життя" адже відповідальна поведінка є невід'ємною складовою профілактики ВІЛ-інфекції.

"Пріоритетом цьогорічної інформаційної кампанії є пропаганда здорового та морального способу життя, пропаганда традиційних сімейних цінностей, відповідальної поведінки у сфері сексуальних стосунків", - наголосив голова Держслужби України з питань ВІЛ/СНІДу та інших соціально небезпечних захворювань Олександр Федько. 

Традиційно пілотування інформаційної кампанії розпочиналося з Києва, проте цього року до Києва долучився Хмельницький. І це не випадково. Саме Хмельницька обласна державна адміністрація найбільш активно підтримала поширення кампанії "Не дай СНІДу шанс!" в області та замовила 100 білбордів. Всього по Україні планується розмістити близько 1000 білбордів із закликом "Збережи сім'ю. Збережи життя".

Довідково:

Національна інформаційна кампанія з профілактики ВІЛ-інфекції/СНІДу "Не дай СНІДу шанс!" впроваджується Державною службою України з питань протидії ВІЛ-інфекції/ СНІДу та інших соціально небезпечних захворювань за підтримки Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ).

Метою кампанії є підвищення обізнаності громадян України про проблему ВІЛ/СНІДу, шляхи інфікування ВІЛ, а також підвищення толерантного ставлення до ВІЛ-позитивних людей задля зниження темпів поширення епідемії ВІЛ/СНІДу в Україні.

Гасло "Не дай СНІДу шанс!" поєднало не лише державні і недержавні структури, міжнародні організації, задіяні у сфері профілактики ВІЛ/СНІДу, а також українські бізнес-компанії.

 

Прес-служба МОЗ України