18 липня 2018 р.

Як до нас доїхати

GMM
"Звіт департаменту за 2017 рік""Право на вільний вибір лікаря""Субпроект Львівщини проводить активну медійну компанію у ЗМІ""Програма "Доступні ліки""Карта аптек""Як атономізувати лікарню""Робота скринінгових центрів""Проект Twinning"


МОЗ України ухвалило рішення про оплату лікування за кордоном для 47 осіб

 10.08.2017

7 серпня МОЗ України отримало від Міністерства фінансів України погодження змін до Паспорту бюджетної програми “Лікування громадян України за кордоном” щодо виділення додаткових 186 млн грн. У цей же день відбулося засідання Комісії МОЗ України з питань направлення на лікування за кордон під головуванням заступника Міністра охорони здоров’я України Олександра Лінчевського.

 

Члени Комісії МОЗ ухвалили рішення відправити на закордонне лікування 47 пацієнтів. 

МОЗ України підготувало інформаційні листи для закордонних клінік про гарантію оплати за лікування та після розгляду справи та прийняття позитивного рішення листи були зареєстровані та надані рідним пацієнтів, щоб вони якомога швидше мали можливість поїхати на лікування, не чекаючи переведення коштів на рахунки клініки. 

У 2017 році державним бюджетом України на програму “Лікування громадян України за кордоном” МОЗ України було виділено більше 203 млн грн., на ці кошти було направлено на лікування до закордонних клінік 74 особи, у тому числі 34 дитини.

Прес-служба МОЗ України