06 липня 2020 р.

Метео-умови

Як до нас доїхати

GMM

"Онлайн-платформа з інформацією про застосування ліків при COVID-19""Коронавірус в Україні"


"Право на вільний вибір лікаря""Програма "Доступні ліки""Карта аптек""Як атономізувати лікарню""Робота скринінгових центрів""Проект Twinning"


Cоціально відповідальний бізнес сприяє змінам в системі охорони здоров'я в Україні

 17.11.2016

16 листопада в Українському кризовому медіа-центрі відбувся круглий стіл на тему: «Державно-приватне партнерство: як соціально відповідальний бізнес може сприяти змінам в системі охорони здоров'я в Україні», за підтримки Американської Торговельної Палати. 

“Ми, як лікарі часто задаємось питанням: що реально потрібно для якісного надання допомоги? Звісно обладнання, доступні, ефективні ліки та вмотивовані, освічені лікарі є важливими складовими процесу лікування, але не менш важливим є комфорт пацієнта, в першу чергу психологічний. А для маленького пацієнта комфорт там, де поруч є мама”, – зазначив Олександр Лінчевський, заступник Міністра охорони здоров'я.

 

Позиція Міністерства чітка –пацієнт повинен бути в центрі уваги. З розуміння цього і починається сімейноорієнтована медицина. 

Відкриття сімейних кімнат Фундацією Дім Рональда МакДональда для України є дуже важливим, тим більше в умовах війни. Ми щодня зіштовхуємося з проблемою переселенців, які змушені їхати за високоспеціалізованою допомогою в інші регіони України. У такій ситуації батьки часто змушені бути зі своєю дитиною далеко від дому. Тому створення умов в лікарнях для сімейного перебування є необхідним та актуальним.

 

Зі свого боку, Міністерство готове співпрацювати з таким ініціативами. Фундація Дім Рональда МакДональда – це хороший приклад соціально-відповідального бізнесу, який варто наслідувати.

Прес-служба МОЗ України