29 жовтня 2020 р.

Метео-умови

Як до нас доїхати

GMM

"Онлайн-платформа з інформацією про застосування ліків при COVID-19""Коронавірус в Україні"


"Право на вільний вибір лікаря""Програма "Доступні ліки""Карта аптек""Як атономізувати лікарню""Робота скринінгових центрів""Проект Twinning"


Відбулося розкриття пропозицій учасників торгів з дитячої гемофілії, вірусних гепатитів, вродженого імунодефіциту та муковісцидозу

МОЗ України здійснило чергові розкриття пропозицій учасників торгів за соціально важливими напрямками медикаментозного забезпечення хворих дітей.

На виконання "Національного плану дій щодо реалізації Конвенції ООН про права дитини" 13 березня відбулося розкриттів пропозицій учасників торгів на загальну суму 62,5 млн грн, що відповідає очікуваній сумі торгів.

Зокрема, відбулося розкриттів на закупівлю медикаментів для дітей, хворих на гемофілію, на загальну суму 54,7 млн грн, на закупівлю медикаментів для дітей, хворих на муковісцидоз, на 0,64 млн грн, медикаментів для дітей, хворих на хронічний вірусний гепатит, на 6,3 млн грн, медикаментів для дітей з первинним (вродженим) імунодефіцитом - на 0,85 млн грн.

На стадії формування Інформації про предмет закупівлі (технічне завдання закупівлі) МОЗ України вжито усіх заходів відповідно до законодавства для забезпечення ощадливості та водночас створення умов для закупівлі якісних препаратів. Так, при закупівлі препарату за діючою речовиною "панкреатин" для лікування хворих на муковісцидоз у Інформації про предмет закупівлі було зазначено максимальну задекларовану ціну з Реєстру оптово-відпускних цін з урахуванням граничної постачальницько-збутової надбавки (10%) - з метою забезпечення рівних прав для учасників торгів і можливості закупівлі якісних медикаментів.

Однак торги на закупівлю "панкреатину" відповідно до законодавства будуть скасовані та визнані такими, що не відбулися: адже пропозиція надана лише від одного учасника торгів, при чому ціна перевищувала очікувану вартість закупівлі. Рішення щодо переоголошення та подальшої закупівлі за цим напрямком буде прийнято оперативно і невідкладно.

Традиційно на розкритті пропозицій учасників торгів були присутні спостерігачі від засобів масової інформації, громадських і пацієнтських організацій.

 

Прес-служба МОЗ України