29 жовтня 2020 р.

Метео-умови

Як до нас доїхати

GMM

"Онлайн-платформа з інформацією про застосування ліків при COVID-19""Коронавірус в Україні"


"Право на вільний вибір лікаря""Програма "Доступні ліки""Карта аптек""Як атономізувати лікарню""Робота скринінгових центрів""Проект Twinning"


У МОЗ України відбулися розкриття пропозицій учасників торгів з імунопрофілактики, ВІЛ/СНІДу та хвороби Гоше

Перший післясвятковий день виявився доволі насиченим на тендерні процедури. У рамках чергового етапу здійснення закупівель МОЗ України 11 березня здійснило розкриття пропозицій учасників торгів на понад 484,2 млн грн, що складає близько четвертої частини від загального річного плану закупівель. В той же час очікувана сума торгів до розкриття складала 512,2 млн грн.

Саме сьогодні стали відомі кваліфікаційні і комерційні пропозиції учасники торгів щодо задоволення якісних, кількісних і медико-технічних вимог предметів закупівлі на виконання програмних заходів із закупівлі імунобіологічних препаратів для проведення імунопрофілактики населення. За цим напрямом забезпечення відбулося розкриттів пропозицій учасників торгів на 253,9 млн грн. Разом з тим, пройшли розкриття пропозицій учасників торгів на закупівлю медикаментів для антиретровірусної терапії дорослих, підлітків і дітей на 215,0 млн грн, а також закупівлю медикаментів для дітей, хворих на хворобу Гоше на 15,3 млн грн.

МОЗ України продовжує дотримуватись відкритості у здійсненні державних закупівель. Вже стає традицією, що на розкриття пропозицій учасників торгів навідуються численні спостерігачі від засобів масової інформації, громадських і пацієнтських організацій. Сьогоднішній день не став винятком. Представники організацій могли ознайомитися із процесом розкриття пропозицій учасників торгів.

Найближчим часом згідно із законодавством розпочнеться процес визначення переможців відкритих торгів і укладання договорів. У МОЗ України керуються правилом, що чим інтенсивніше і швидше проходять процедури закупівель, тим швидше будуть здійснені необхідні поставки лікарських засобів і виробів медичного призначення. А безперервність і безперебійність здійснення поставок - один із визначальних критеріїв ефективності функціонування системи державних закупівель.

Додатково повідомляємо, що через відсутність пропозицій учасників торги на закупівлю вакцини для профілактики поліомієліту (оральної), вакцини для профілактики туберкульозу (БЦЖ), вакцини для профілактики туберкульозу із зменшеним вмістом антигену (БЦЖ-м), вакцини для профілактики кашлюку, дифтерії та правця з цільноклітинним кашлюковим компонентом (АКДП), вакцини для профілактики дифтерії та правця (АДП), вакцини для профілактики дифтерії зі зменшеним вмістом антигену (АД-М), вакцини для профілактики дифтерії та правцю зі зменшеним вмістом антигену (АДП-М), а також антиретровірусних препаратів "Абакавір, 300 мг" і "Диданозин, 400 мг" будуть скасовані і прийматиметься рішення щодо здійснення переоголошення торгів і забезпечення подальшої закупівлі. Водночас подана лише одна пропозиція учасника торгів на закупівлю лікарського засобу "Зидовудин, 100 мг", через що торги за цим лотом також не відбулися і скасовані.

Прес-служба МОЗ України