20 вересня 2020 р.

Метео-умови

Як до нас доїхати

GMM

"Онлайн-платформа з інформацією про застосування ліків при COVID-19""Коронавірус в Україні"


"Право на вільний вибір лікаря""Програма "Доступні ліки""Карта аптек""Як атономізувати лікарню""Робота скринінгових центрів""Проект Twinning"


В МОЗ пройшло перше засідання Міжвідомчої робочої групи з питань розвитку кадрових ресурсів у системі громадського здоров’я при МОЗ України

 15.09.2020

В Міністерстві охорони здоров’я під керівництвом заступника Міністра охорони здоров’я України  Віктора Ляшка пройшло перше засідання Міжвідомчої робочої групи з питань розвитку кадрових ресурсів у системі громадського здоров’я при МОЗ України.
Одне із її першочергових завдань - забезпечити протягом наступного року підготовку лікарів епідеміологів та гігієністів, вірусологів та бактеріологів для системи громадського здоров'я. Крім того, група має розробити план розвитку кадрових ресурсів, що працюватиме в стратегічній перспективі. У планах - визначення підходів до оцінки кадрового потенціалу, потреб у підготовці і підвищенні кваліфікації та оновлення навчальних програм.
На сьогодні вже затверджені освітні стандарти для бакалаврів та магістрів громадського здоров’я, а національний класифікатор нещодавно доповнився двома новими професіями: фахівець громадського здоров’я та фахівець з довкілля та здоров’я.
 
Прес-служба МОЗ України