19 вересня 2020 р.

Метео-умови

Як до нас доїхати

GMM

"Онлайн-платформа з інформацією про застосування ліків при COVID-19""Коронавірус в Україні"


"Право на вільний вибір лікаря""Програма "Доступні ліки""Карта аптек""Як атономізувати лікарню""Робота скринінгових центрів""Проект Twinning"


1 червня - Міжнародний день захисту дітей

01.06.2020

Вже традиційно 1 червня в Україні та по всьому світу відзначається Міжнародний день захисту дітей, коли привертається увага суспільства до захисту прав дитини.Департамент охорони здоров’я бажає миру і злагоди кожній дитині та кожній родині! Мудрості та наснаги батькам, педагогам та тим, хто піклується про дітей! У Міжнародного дня є свій офіційний символ – прапор. На зеленому полотні, який cимволізує зростання та гармонію, навколо знаку Землі розміщені фігурки ‒ червона, жовта, синя, біла і чорна. Ці людські фігурки символізують різноманітність і терпимість. Знак Землі, розміщений в центрі, ‒ це символ нашого загального дому.

Нагадаємо, що медичну допомогу дитячому населенню у Львівській області надають такі заклади охорони здоровя: Львівська обласна дитяча клінічна лікарня «ОХМАТДИТ», Львівська обласна клінічна лікарня, Західноукраїнський спеціалізований дитячий медичний центр, Львівська міська дитяча клінічна лікарня, центральні районні лікарні, ФАПи, СЛА та інші. 

За 2019 рік на Львівщині народилося 21 810 дітей, за І квартал 2020 року – 5197 дітей, це на 107 дітей більше, ніж за І квартал 2019 р.