22 вересня 2020 р.

Метео-умови

Як до нас доїхати

GMM

"Онлайн-платформа з інформацією про застосування ліків при COVID-19""Коронавірус в Україні"


"Право на вільний вибір лікаря""Програма "Доступні ліки""Карта аптек""Як атономізувати лікарню""Робота скринінгових центрів""Проект Twinning"


«Госпіталізовані медики отримують всю необхідну допомогу», - Орест Чемерис про епідемічну ситуацію в області

 22.05.2020

Про ситуацію із захворюваністю на коронавірус серед медичних працівників сьогодні, 22 травня, в межах брифінгу за підсумками засідання комісії ТЕБ і НС розповів директор департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА Орест Чемерис.
«Станом на ранок у 75 медичних працівників лікарні швидкої медичної допомоги діагностовано коронавірус. Є невелика частина з цих медиків, які знаходяться в інфекційній лікарні з пневмоніями, стан їх близький до середньої важкості. Всю допомогу, яку необхідно, вони отримують, і всі необхідні протиепідемічні заходи в лікарні швидкої допомоги проводяться», - зазначив він.
Загалом в області у 245 медичних працівників діагностовано коронавірус. Найбільше захворіло медиків у лікарні швидкої допомоги, друга за кількістю - Львівська обласна клінічна лікарня.
Нагадаємо, що у зв’язку з зростанням захворюваності на коронавірус в області, сьогодні, рішенням обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій карантин на Львівщині продовжили до 29 травня.
«Упродовж цього тижня ми бачимо негативну динаміку, епідеміологічна ситуація є вкрай нестабільною. Якщо, до прикладу, порівняти станом на п’ятницю минулого тижня в стаціонарах перебувало 314 пацієнтів, то станом на ранок сьогодні ця цифра становить 404. Упродовж цього тижня ми також відзначаємо збільшення кількості виявлених хворих з позитивними ПЛР, збільшення кількості пацієнтів, які потребують госпіталізації. Також зросла кількість хворих, які перебувають у реанімації», - наголосив під час брифінгу Орест Чемерис.
 
Прес-служба ЛОДА