13 липня 2020 р.

Метео-умови

Як до нас доїхати

GMM

"Онлайн-платформа з інформацією про застосування ліків при COVID-19""Коронавірус в Україні"


"Право на вільний вибір лікаря""Програма "Доступні ліки""Карта аптек""Як атономізувати лікарню""Робота скринінгових центрів""Проект Twinning"


Максим Козицький передав лікарям Миколаївської ЦРЛ засоби індивідуального захисту

 29.04.2020

У межах робочого візиту на Миколаївщину голова Львівської обласної державної адміністрації Максим Козицький відвідав Миколаївську центральну районну лікарню та ознайомився з соціально-важливими об’єктами, на яких триває будівництво.

За словами Максима Козицького, першочергова мета візиту у райони – перевірити стан лікарняної мережі області та забезпечення працівників і лікарів засобами індивідуального захисту.

У Миколаївській ЦРЛ очільник Львівщини оглянув лікарняні палати та передав засоби індивідуального захисту лікарям: одноразові та багаторазові захисні комплекти (комбінезон, халат, бахіли, маска), щитки, дезрозчин.

Максим Козицький також ознайомився із ходом проведення пріорітетних на 2020 робіт у лікарні, це, зокрема, капітальний ремонт рентгенкабінету під монтаж рентгенівської системи FLEXAVISION SF у поліклінічному відділенні, капітальний ремонт Терапевтичного корпусу та завершення будівництва лікувального корпусу у м. Миколаїв, реконструкція реанімаційного відділення КНП "Миколаївська ЦРЛ" із встановленням відеофіброгастродуоденоскопа, відеоколоноскопа на суму 2 млн 738 тис грн ( 1 млн 400 тис грн - обласний бюджет).

 

Прес-служба ЛОДА