07 липня 2020 р.

Метео-умови

Як до нас доїхати

GMM

"Онлайн-платформа з інформацією про застосування ліків при COVID-19""Коронавірус в Україні"


"Право на вільний вибір лікаря""Програма "Доступні ліки""Карта аптек""Як атономізувати лікарню""Робота скринінгових центрів""Проект Twinning"


На Львівщині з підозрою на коронавірус до медиків звернулось ще 33 пацієнта

 20.04.2020

У період з 17:30 по 22:30 годину, в області з підозрою на коронавірусну інфекцію звернулася ще 33 особи. Пацієнти з міста Львова, Кам’янка-Бузького, Яворівського, Пустомитівського районів. Про це повідомляє лікар-епідеміолог Львівської обласної інфекційної клінічної лікарні, головний позаштатний спеціаліст департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації з епідеміології Наталія Тімко.
Зараз на лікуванні у Львівській обласній інфекційній клінічній лікарні - 95 осіб. На самоізоляції знаходяться 935 особи. За увесь час виписано - 203 пацієнта.
Стан більшості хворих - середньої важкості. У 13-ти пацієнтів стан важкий. Немає пацієнтів на апараті ШВЛ. Загалом на Львівщині за весь час із підозрою COVID- 19 звернулося 1236 людей. За увесь час в сумі у 900 пацієнтів Львівської області не підтвердили діагноз коронавірус.

 

Станом на зараз, на Львівщині з підозрою на коронавірус є 91 особа. У 253 пацієнтів позитивний результат тесту на коронавірус, з них 10 осіб померли. 22 пацієнта одужали.
 
Прес-служба ЛОДА