15 липня 2020 р.

Метео-умови

Як до нас доїхати

GMM

"Онлайн-платформа з інформацією про застосування ліків при COVID-19""Коронавірус в Україні"


"Право на вільний вибір лікаря""Програма "Доступні ліки""Карта аптек""Як атономізувати лікарню""Робота скринінгових центрів""Проект Twinning"


З підозрою на коронавірус звернулось ще чотири особи

 20.04.2020

У період з 9:00 по 17:30 годину, в області з підозрою на коронавірусну інфекцію звернулася ще 4 особи. Пацієнти з міста Львів, Сокальського, Мостиського районів. Про це повідомляє лікар-епідеміолог Львівської обласної інфекційної клінічної лікарні, головний позаштатний спеціаліст департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації з епідеміології Наталія Тімко.
Зараз на лікуванні у Львівській обласній інфекційній клінічній лікарні - 95 осіб.
На самоізоляції знаходяться 902 особи. За увесь час виписано - 203 пацієнта. Стан більшості хворих - середньої важкості. У 13 - ти пацієнтів стан важкий. Немає пацієнтів на апараті ШВЛ.
Загалом на Львівщині за весь час із підозрою COVID- 19 звернулося 1203 людей. За увесь час в сумі у 870 пацієнтів Львівської області не підтвердили діагноз коронавірус.
Станом на зараз, на Львівщині з підоою на коронавірус є 88 осіб. У 253 пацієнтів позитивний результат тесту на коронавірус, з них 10 осіб померли. 22 пацієнта одужали. 
 
Прес-служба ЛОДА