14 липня 2020 р.

Метео-умови

Як до нас доїхати

GMM

"Онлайн-платформа з інформацією про застосування ліків при COVID-19""Коронавірус в Україні"


"Право на вільний вибір лікаря""Програма "Доступні ліки""Карта аптек""Як атономізувати лікарню""Робота скринінгових центрів""Проект Twinning"


З підозрою на коронавірус на Львівщині звернулося ще 20 осіб

 17.04.2020

У період з 9:00 години по 19:30 год, в області з підозрою на коронавірусну інфекцію звернулося ще 20 осіб. Пацієнти з міста Львів, Перемишлянського та Жовківського районів та міста Городок.
Про це повідомляє лікар-епідеміолог Львівської обласної інфекційної клінічної лікарні, головний позаштатний спеціаліст департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації з епідеміології Наталія Тімко.
Зараз на лікуванні у Львівській обласній інфекційній клінічній лікарні - 94 особи. На самоізоляції знаходяться 748 осіб. За увесь час виписано - 183 пацієнта. Стан більшості хворих -середньої важкості. У 15 - ти пацієнтів стан важкий. Немає пацієнтів на апараті ШВЛ. Загалом на Львівщині за весь час із підозрою COVID-19 звернулася 1045 людей. За увесь час в сумі у 700 пацієнтів Львівської області не підтвердили діагноз коронавірус.
Станом на зараз, на Львівщині з підозрою на коронавірус є 88 осіб. У 203 пацієнтів позитивний результат тесту на коронавірус, з них 8 осіб померли. Четверо осіб знаходяться на лікуванні у відділенні інтенсивної терапії. 11 пацієнтів одужали.
 
Прес-служба ЛОДА