15 липня 2020 р.

Метео-умови

Як до нас доїхати

GMM

"Онлайн-платформа з інформацією про застосування ліків при COVID-19""Коронавірус в Україні"


"Право на вільний вибір лікаря""Програма "Доступні ліки""Карта аптек""Як атономізувати лікарню""Робота скринінгових центрів""Проект Twinning"


Максим Козицький передав медикам лікарень Турки, Самбора та Старого Самбора засоби захисту

 17.04.2020

У межах робочої поїздки голова Львівської обласної державної адміністрації Максим Козицький відвідав Турківську, Старосамбірську та Самбірську центральні районні лікарні.
Очільник Львівщини поспілкувався з керівниками районних державних адміністрацій, а також лікарями щодо готовності приймальних відділень, а також первинного обстеження пацієнтів з підозрою на COVID-19.
Окрім того, присутні обговорили механізм дій медиків щодо госпіталізації таких пацієнтів в спеціалізовані установи.
Аби підтримати медичних працівників, Максим Козицький передав для потреб лікарів засоби індивідуального захисту та дезінфікуючі засоби, які використовуватимуться у приймальних відділеннях та працівниками «швидкої» медичної допомоги районів.
Відтак, загалом голова Львівської ОДА надав: 800 штук комплектів одноразового застосування(комбінезон, халат, бахіли, маска, 155 штук комбінезонів багаторазового застосування, 250 штук захисних щитків багаторазового застосування, 550 штук респіраторів ффп2 та 120 літрів дезінфікуючих середників.
 
Прес-служба ЛОДА