15 липня 2020 р.

Метео-умови

Як до нас доїхати

GMM

"Онлайн-платформа з інформацією про застосування ліків при COVID-19""Коронавірус в Україні"


"Право на вільний вибір лікаря""Програма "Доступні ліки""Карта аптек""Як атономізувати лікарню""Робота скринінгових центрів""Проект Twinning"


Восьмеро пацієнтів в області звернулися з підозрою на COVID-19

 13.04.2020

У період з 16:30 по 22:00 год, в області з підозрою на коронавірусну інфекцію звернулося ще 8 осіб. Пацієнти з міста Львів, Кам‘янка-Бузького, Мостиського, Сколівського районів та міста Самбір.
Про це повідомляє лікар-епідеміолог Львівської обласної інфекційної клінічної лікарні, головний позаштатний спеціаліст департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації з епідеміології Наталія Тімко.
Зараз на лікуванні у Львівській обласній інфекційній клінічній лікарні - 87 осіб. На самоізоляції знаходяться 597 осіб. За увесь час виписано - 164 пацієнти. Стан більшості хворих - середньої важкості. У 18-ти пацієнтів стан важкий. 3 пацієнти - на апараті ШВЛ.
Загалом на Львівщині за весь час із підозрою COVID-19 звернулася 848 людей. За увесь час в сумі у 600 пацієнтів Львівської області не підтвердили діагноз коронавірус. Станом на зараз, на Львівщині з підозою на коронавірус є 124 особи. У 124 пацієнтів позитивний результат тесту на коронавірус, з них 5 осіб померли. Семеро осіб знаходяться на лікуванні у відділенні інтенсивної терапії. 6 пацієнтів одужали.
 
Прес-служба ЛОДА