22 вересня 2020 р.

Метео-умови

Як до нас доїхати

GMM

"Онлайн-платформа з інформацією про застосування ліків при COVID-19""Коронавірус в Україні"


"Право на вільний вибір лікаря""Програма "Доступні ліки""Карта аптек""Як атономізувати лікарню""Робота скринінгових центрів""Проект Twinning"


На Львівщині продовжують діяти "гарячі лінії" під час карантину

 09.04.2020

Львівська обласна державна адміністрація нагадує, що впродовж карантину у кожному районі та місті обласного значення продовжують діяти "гарячі лінії", куди можуть звертатися мешканці, що опинилися в кризовій ситуації, а також пункти збору продуктів харчування, медикаментів та засобів гігієни для їх забезпечення.
Впродовж першого тижня квітня, понад 2000 тисячі дзвінків надійшло на такі "гарячі лінії", в основному щодо забезпечення продуктами харчування та ліками, засобами особистого захисту, соціальних виплат та допомоги в оплаті комунальних послуг, роз’яснень щодо призначення субсидій тощо. 
В пункти збору, завдяки допомозі соціально відповідального бізнесу, громадських організацій та просто небайжучих громадян, щодня надходять продукти харчування, засоби гігієни, медикаменти, дезінфікуючі засоби, подекуди навіть одяг. Усім цим вподальшому забезпечують мешканців, які опинилися в скрутній ситуації внаслідок карантину.
Закликаємо усіх, хто має потребу, звертатися на "гарячі лінії", а хто в змозі допомогти - в пункти прийому
 
Прес-служба ЛОДА