14 липня 2020 р.

Метео-умови

Як до нас доїхати

GMM

"Онлайн-платформа з інформацією про застосування ліків при COVID-19""Коронавірус в Україні"


"Право на вільний вибір лікаря""Програма "Доступні ліки""Карта аптек""Як атономізувати лікарню""Робота скринінгових центрів""Проект Twinning"


З підозрою на коронавірус звернулось ще 27 пацієнтів

 08.04.2020

У період з 18:30 по 22:30, в області з підозрою на коронавірусну інфекцію звернулося ще 27 осіб. Пацієнти з Яворівського, Пустомитівського, Городоцького, Перемишлянського районів та міста Львів.
Про це повідомляє лікар-епідеміолог Львівської обласної інфекційної клінічної лікарні, головний позаштатний спеціаліст департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації з епідеміології Наталія Тімко.
Зараз на лікуванні у Львівській обласній інфекційній клінічній лікарні - 90 осіб. На самоізоляції знаходяться 348 осіб. За увесь час виписано - 115 пацієнтів. Стан більшості хворих - середньої важкості. У 10-ти пацієнтів стан важкий. 2 пацієнтів на апараті ШВЛ.
Загалом на Львівщині за весь час із підозрою COVID-19 звернулося 553 людини. За увесь час в сумі у 395 пацієнтів Львівської області не підтвердили діагноз коронавірус. Станом на зараз, на Львівщині з підозрою на коронавірус є 109 осіб.
У 47 пацієнтів позитивний результат тесту на коронавірус. Ще дві особи з підтвердженим діагнозом померли. Шестеро осіб знаходяться на лікуванні у відділенні інтенсивної терапії. Троє пацієнтів одужали.
 
Прес-служба ЛОДА