13 липня 2020 р.

Метео-умови

Як до нас доїхати

GMM

"Онлайн-платформа з інформацією про застосування ліків при COVID-19""Коронавірус в Україні"


"Право на вільний вибір лікаря""Програма "Доступні ліки""Карта аптек""Як атономізувати лікарню""Робота скринінгових центрів""Проект Twinning"


Максим Козицький відповів на ТОП-10 запитань мешканців Львівщини (ВІДЕО)

 08.04.2020

На особистій сторінці у соцмережі "Фейсбук" голова Львівської ОДА Максим Козицький започаткував рубрику #10_запитань_голові_ЛОДА. Відтак, кожен охочий має можливість поставити власне запитання очільнику Львівщини.
Зазначимо, що така рубрика стала постійною. Відповіді на запитання мешканців Максим Козицький надаватиме щосереди.
Відповіді на перших 10 найпопулярніших - у відео: *На Львівщині зафіксовано першу смерть від коронавірусу. Як відбуватимуться поховання померлих? Чи ознайомлені РДА з цим алгоритмом на місцях? *Коли почне курсувати транспорт в області? *Чи робиться щось у напрямку недопущення зменшення заробітних плат працівникам закладів освіти? *Які уточнення подала ЛОДА в Кабмін щодо вже створених ОТГ на Львівщині? *Чи планується ремонт дороги Т-14-18 Нижанковичі-Стрий (через Скелівку) ? *Біля Винниківського озера масово вирубують дерева. Чи відреагує на це ЛОДА? *Чи є збереження лісів серед Ваших пріоритетів? *Яка доля дороги Стрілки-Мшанець? Чи буде ця дорога включатися у програму "Великого будівництва", яка вже стартувала? *Чи планується розгляд вимог резолюції мітингу підприємців? Чи є надія на зустріч з Президентом? *Чи подбає ЛОДА в умовах карантину про тих людей, які хворі на діабет і потребують інсулін і спеціальне харчування?
 
Прес-служба ЛОДА