04 березня 2021 р.

Метео-умови

Як до нас доїхати

GMM

"Онлайн-платформа з інформацією про застосування ліків при COVID-19""Коронавірус в Україні"


"Право на вільний вибір лікаря""Програма "Доступні ліки""Карта аптек""Як атономізувати лікарню""Робота скринінгових центрів""Проект Twinning"


7 квітня - Всесвітній день здоров’я

07.04.2020 

Щороку в країнах, які є членами Всесвітньої організації охорони здоров’я, 7 квітня відзначається День здоров’я. Дата збігається з днем заснування організації і є постійною.

Темою Всесвітнього дня здоров'я 2020 є підтримка медичних сестер та молодшого медичного персоналу. 

Всесвітній день здоров’я покликаний привертати увагу до основних проблем, пов’язаних зі здоров’ям населення. Його головною метою є підвищення обізнаності громадян та представників окремих спільнот про небезпеку різних захворювань, які вважаються найбільш поширеними. День здоров’я — одна з тих глобальних кампаній, яка дозволяє спільно вирішувати складні задачі і проблеми у сфері життєдіяльності та охорони здоров’я. 

У цей день кожен мешканець нашої планети має пригадати, що здоров’я людини залежить не тільки від зусиль лікарів. Лише розуміння необхідності власними зусиллями підтримувати своє здоров’я, зміна способу життя та повага до навколишнього середовища допоможе спільно подолати навіть найскладніші проблеми. Здоров’я може мати дуже дорогу ціну. І переважно це стосується спроб повернути його на своє місце.
Цього року Всесвітній день здоров’я відзначається у дуже непростий час для усіх нас. Дякуємо усім медичним працівникам, які боряться з пандемією коронавірусу, рятуючи та охороняючи наше здоров’я. Бажаємо усім міцного здоров'я та надійного імунітету
 
БЕРЕЖІТЬ СВОЄ ЗДОРОВ'Я ТА ЗДОРОВ'Я ВАШИХ БЛИЗЬКИХ! 

 

 

Відділ промоції здоров’я

та комунікації ЛОЦГЗ

тел. 276-23-60

locz@mail.lviv.ua