10 липня 2020 р.

Метео-умови

Як до нас доїхати

GMM

"Онлайн-платформа з інформацією про застосування ліків при COVID-19""Коронавірус в Україні"


"Право на вільний вибір лікаря""Програма "Доступні ліки""Карта аптек""Як атономізувати лікарню""Робота скринінгових центрів""Проект Twinning"


У Пустомитівлькому районі протестували на коронавірус ще 57 осіб

 31.03.2020

Перші тестування на коронавірус мешканців Львівщини, які повернулися з-за кордону та перебувають у зоні ризику, провели вчора у Пустомитівському районі - там працювали мобільні бригади у складі сімейного лікаря та медичної сестри.
Сьогодні, 31 березня, протестували на коронавірус ще 57 осіб. Результат усіх - негативний, ще 7 осіб - відмовилися від проведення тесту.
Усіх, хто відмовився від проведення тесту, моніторить сімейний лікар, інформація них передається у РДА і поліцію, де складають відповідні протоколи.
Зазначимо, експрес- тести проводитимуть для мешканців Львівщини, які повернулись в Україну упродовж двох останніх тижнів, а також тим, хто контактував із хворими на коронавірус.
Безкоштовним тестуванням охоплять також медиків. У планах – тестувати водіїв, продавців та інші категорії, які контактують із людьми і є в зоні ризику.
Зараз на Львівщині є 6 тисяч експрес-тестів, які надійшли із Китаю. Ще 20 тисяч має надійти від ІТ-кластеру у межах співпраці.
 
Прес-служба ЛОДА